Medarbetare

Här hittar du kontaktuppgifter till samtliga Trygghetsstiftelsens medarbetare i alfabetisk ordning. 

Vi har beslutat att vid årsskiftet 2017 byta namn från konsulent till rådgivare. Vi tycker att det bättre beskriver vår roll i mötet med dig som kund.

Ylva Disheden
Områdesansvarig lokala omställningsmedel
Tel: 08-613 14 35
E-post: ylva.disheden@tsn.se
Lena Droh

Lena Droh
Rådgivare Stockholm
Tel: 08-613 14 92
E-post: lena.droh@tsn.se

 

Cathrin Edholm
Administratör Sundsvall
Tel: 060-64 17 80
E-post: cathrin.edholm@tsn.se

Carina Ericsson
Ansvarig Trygghetsstiftelsens rekryteringsservice
Tel: 08-613 14 40
E-post: carina.ericsson@tsn.se

Catharina Eriksen
Kommunikationsanvarig
Tel: 08-613 14 80
E-post: catharina.eriksen@tsn.se

 

Afrim Goxhuli

Afrim Goxhuli
Rådgivare Malmö
Tel: 040-709 16
E-post: afrim.goxhuli@tsn.se

 

Bengt Gullblom
IT-ansvarig
Tel: 08-613 14 86
E-post: bengt.gullblom@tsn.se

Annica Gustafsson
Vd-sekreterare
Tel: 08-613 14 30
E-post: annica.gustafsson@tsn.se

 

Mats Hallin
Rådgivare Sundsvall
Tel: 060-64 17 81
E-post: mats.hallin@tsn.se
Susanna Hammarberg

Susanna Hammarberg
Projektledare för de lokala omställningsmedlen
E-post: susanna.hammarberg@tsn.se

Tjänstledig

Maria Hessfelt
Administratör Göteborg
Tel: 031-743 24 40
E-post: maria.hessfelt@tsn.se

Eva Jacobsson
HR-ansvarig
Tel: 08-613 14 94
E-post: eva.jacobsson@tsn.se

Sjukskriven, kontakta Hans Sjödin 08-613 14 97
hans.sjodin@tsn.se

 

Irene Jagt
Rådgivare Stockholm
Tel: 08-613 14 85
E-post: irene.jagt@tsn.se

 

Sven Jansson
Rådgivare Stockholm
Tel: 08-613 14 16
E-post: sven.jansson@tsn.se

 

Maria Jonsson
Administratör Malmö
Tel: 040-709 10
E-post: maria.jonsson@tsn.se
Jörgen Kihlgren
Verksamhetschef 
Tel: 08-613 14 20
E-post: jorgen.kihlgren@tsn.se

Jan Knutsson-Hall
Rådgivare Stockholm
Tel: 08-613 14 91
E-post: jan.knutsson-hall@tsn.se

 

Angelica Larsson

Angelica Larsson
Handläggare ekonomisk förstärkning
Tel: 08-613 14 60 
E-post: angelica.larsson@tsn.se 

 

laila

Laila Ledin
Handläggare ekonomisk förstärkning
Tel: 08-613 14 60 
E-post: laila.ledin@tsn.se

 

Martin Lindholm Martin Lindholm
Adminstratör Stockholm
Tel: 08-613 14 83
E-post: martin.lindholm@tsn.se
Åsa Lindh

Åsa Lindh
Vd
Tel: 08-613 14 31
E-post: asa.lindh@tsn.se

 

Anna Malmsjö-Ulrich Anna Malmsjö-Ulrich
Rådgivare Stockholm
Tel: 08-613 14 88
E-post: anna.malmsjo-ulrich@tsn.se

Christina Mammo
Ekonomichef
Tel: 08-613 14 12
E-post: christina.mammo@tsn.se

Erik Markenros
Rådgivare Malmö
Tel: 040-709 14
E-post: erik.markenros@tsn.se

Lena Martinell
Ansvarig för analys och upphandling
Tel: 08-613 14 87
E-post: lena.martinell@tsn.se

 Eva Olsson

Eva Olsson
Rådgivare Göteborg
Tel: 031-743 24 43
E-post: eva.olsson@tsn.se

Jessica Petersson Jessica Petersson
Rådgivare Stockholm
Tel: 08-613 14 34
E-post: jessica.petersson@tsn.se
Ewa R

Ewa Rouass
Administratör
Tel. 08-613 14 93
E-post: ewa.rouass@tsn.se

 

Charlotta Söderqvist Charlotta Söderqvist
Rådgivare Göteborg
Tel: 031-743 24 42
E-post: charlotta.soderqvist@tsn.se

Anne Thaarup
Reception, växel och inköp
Tel 08-613 14 10
E-post: anne.thaarup@tsn.se

Maria Wahlen

Maria Wahlén
Rådgivare Stockholm
Tel: 08-613 14 90
E-post: maria.wahlen@tsn.se

Olle Åberg
Rådgivare Stockholm
Tel: 08-613 14 13
E-post: olle.aberg@tsn.se

Anders Örnsberg
Rådgivare Västerås
Tel: 021-15 16 80
E-post: anders.ornsberg@tsn.se

Sjukskriven